Pohledy na Prague Pride

Napsal ivan.stampach@seznam.cz (») 21. 8. 2014 v kategorii Politické aktuality, přečteno: 1807×
duhova-ryba.jpg

Osvědčený manipulátor Pavel Šafr uveřejnil na webu Pravý břeh článek "Vítejte v době (homo)sexuální." K podpisu připojil sebechválu "dlouholetý šéfredaktor mnoha vlivných deníků", asi pro případ, že si toho čtenář nevšiml.

Otřásá se hnusem nad průvodem v rámci letošní Prague Pride a vidí "bezbřehou stupiditu a nechutnost průvodů, v nichž kráčí hrdí homosexuálové, lesby a transvestité v rádoby provokativních převlecích." Označuje průvod za "zvrácenou a tupou komedii". Aby nebyl náhodou zaměněn s Adamem B. Bartošem a podobnou fašistoidní cháskou (protože jeho hodnocení je s jejich téměř doslova totožné), tak se zaklíná svým liberalismem.

Putinovo Rusko, kde gayové a lesby bývají masakrováni na ulicích, také prohlašuje, že nemá nic proti homosexualitě. Že je jen proti "homosexualismu", proti nevkusu a veřejnému pohoršení. Šafr - Putin, pěkný tandem.

Děkuji organizátorům Prague Pride 2014 (i minulých let) za bohatý kulturní program: čtení, hudební vystoupení, výstavy, veřejné diskuse, bohoslužby, prostě za vše, co tvoří pokaždé celotýdenní program. Děkuji jim za to, že myslí na jiné menšiny a že jejich témata zařazují do programu, například téma Romů.

Oceňuji, že průvodu se pravidelně účastní rodinní příslušníci (sourozenci, rodiče ap.) gayů a leseb a jejich heterosexuální přátelé a že svou přítomnost dávají zřetelně najevo.

Děkuji účastníkům letošní Prague Pride, že protestovali proti pronásledování lidí odlišných sexuálních preferencí např. v Rusku (a kdekoli takovou "bezbřehou stupiditu a nechutnost" trestají). A že je proti čemu protestovat! Nejnověji se americkým poradcům (z organizace International House of Prayer) podařilo v Ugandě prosadit za soužití osob stejného pohlaví trest smrti.

Průvod tak, jak reálně vypadá, to není můj osobní šálek čaje, možná jsem spíš individualista. Ale jsem rád, že se účastníci Pridu také baví, že jsou hraví a veselí, že to není jen vážné, ale také zábavné.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a šest